KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15328027
nr 1532 8027
Akvarell
Tor Swenson, Skärgårdsmotiv med fyr. Signerad. Akvarell, bildmått: 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:38:59
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr